FRANCHISE BAŞVURU FORMU

Marka Döner olarak döner sektöründe hizmet veren firmamız ülke genelinde çok sayıda bayileri ve uzman ekip kadrosu ile Günden güne büyüyen ağımızı daha çok genişletmek amacıyla bayilikler vermeye devam ediyoruz. Daha çok müşteriye ulaşabilmek ve kazandırırken kazanmak amacımızdır. Firmamız kendi ürünlerini kendisi üreten ve müşterilerine güvenle sunan bir markadır. Kaliteli ve hijyenik hizmet anlayışı ile çalışan firmamız yine kendisi gibi titizlikle hizmet verecek kişilere bayilikler vermektedir. Bayilik almak isteyen girişimcilere kolaylıklar sağlayarak bayimiz olmanızı istiyoruz.

Bayilik vermek için ilk şartımız Bayilik Almak istediğiniz işyerinin yeri bizim için çok önemli olduğundan iyi bir yer seçmenizi istiyoruz. Bu yer AVM’lerde olabilir ya da işlek bir cadde üzerinde olabilir. Yaya insan geçişinin çok olduğu, araba trafiğinin yoğun olduğu ve park sorunu olmayan bir yer olmalıdır. Arabalar geçerken işyerini rahat görebilmelidir.Seçilen yerin hangi oranda tadilata ihtiyacı olacağı iyi belirlenmelidir. Seçilen yapının gider, baca, doğalgaz gibi alt yapı uygunluğunun olmasına dikkat edilmelidir. Bölgedeki rakipler göz önünde bulundurularak yer ona göre seçilmelidir. İşyeri kaldırıma sıfır konumda olmalıdır ki giriş çıkış kolay yapılabilsin. Seçilen yeri bizim mimari standartlarımıza uygun inşa edebilmek ve işletebilmek için yeterli finansa sahip olmalısınız. Seçtiğiniz konum ve model bütçenize uygun olmalıdır. Sizin işyeriniz bizimde işyerimiz olacağından profesyonel olarak sürekli işbirliği içinde olmamız gerekmektedir. Ürün tedariki tamamen bizim tarafımızdan sağlanacağından banka teminatı istenmektedir. Bu bayilik şartlarımız size de uyuyorsa bayilik sözleşmemizi imzalayarak birlikte çalışmak isteriz.

Öncelikle belirlediğiniz bayinin yerini onaylamamız gerekiyor. Yer onayladığında firmamızın konseptine uygun şekilde düzenleniyor. Bayilik almak işlemi sonrası işyerinde çalışacak personelin tümü eğitim departmanımız tarafından verilen oryantasyon eğitimlerini almak zorundadır. Zira eğitim her şeydir ve öncelikle yapılacak işin inceliklerini bilmek gerekir. Gıda güvenliği hem müşteriler için hem de firmanın saygınlığı için çok önemli bir konudur. Yıllardır gıda güvenliği şartlarını tam olarak yerine getirerek çalışan firmamız bayilik verdiği işyerlerinin de gıda güvenliği kontrol sistemi kurarak özenle çalışmasını istemekteyiz. Kurumsal sorumluluk anlayışı ile piyasada güvenirliği olan markamızın tüm değerlerinin korunmasını isteriz. Profesyonel çalışma tarzı ile sürekli işbirliği içinde kaliteli ve hijyenik bir çalışma arzulamaktayız. Firmamız sektör içerisinde verdiği hizmet kalitesi ile ön planda yer almaktadır.