Siz değerli misafirlerimiz için özenle hazırladığımız yüzde yüz yaprak et dönerimizi en uygun fiyatla muhteşem lezzet garantisi ile sunmaktayız.

Sağlığınızı olumsuz etkileyecek hiçbir ürün ve katkı maddesi kullanmıyoruz.

%100 Yaprak Et Döner

Tamamen doğal ürünler ile çiftliğimizde beslediğimiz hayvanlardan %100 dana eti üretiyor ve taze olarak şubelerimize sevkini sağlıyoruz.

Helal Et Sertifikalı

islami şartlara uygun kesim yapılmakdadır.

Gıda Güvenliği

ürünlerimizde Haccp iso 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi uygulanmaktadır.

HİJYEN BELGELİ

BU BÖLÜM ŞU ANDA GÜNCELLENİYOR LÜTFEN DAHA SONRA TEKRAR DENEYİN.

Marka Döner’den Neden Franchise Alınmalıdır?

Tamamen yaprak et olan dönerlerimizi uygun fiyata satıyoruz.

Dondurulmuş ürünlerden uzak duruyoruz ve lezzet açısından uygun olmadığı için tercih etmiyoruz. Çocukların gelişimlerine kötü etkiler yaratan katkı maddeleri yanı sıra hiçbir katkı maddesi kullanmamaktayız.

Etlerimizi şişlere takılı bir şekilde değil de özel kasalar içerisinde marineli bir halde, güncel teknoloji yardımı ile sinirlerden ayrılmış bir şekilde ve de her zamana taze olarak sevk ediyoruz. Şubelerde bulunan ustalar tarafından şişleme günlük olarak yapılmaktadır.

Etlerin tamamı %100 dana etidir ve asla içerisinde kıyma yoktur.

Döner yapımında kullanılan ekmekler de özel fırınlarda verilen içerikler doğrultusunda üretilmektedir. Günlük ve taze olarak iletimi yapılır. 

Marka Döner’den Franchise Aldığınızda Sizin İçin Neler Yapılacak?

  • Tamamen yaprak et olan dönerleri size uygun fiyattan veririz.
  • Dondurulmuş ürünleri asla göndermeyiz, günlük olarak taze ürünler iletiriz. 
  • Çocuklarınızın sağlığına ya da gelişimlerine zarar verebilecek katkı maddeleri kullanmadığımız yaprak dönerlerimizi sizlere marine edilmiş olarak özel kasalarda iletiriz.
  • İçinde kıyma bulunmayan yüzde yüz dana eti olan dönerlerimizi sizlere sunarız.
  • Türkiye’de en önde gelen ve de güvenilir olan firmaların tesislerinden tedarik edilen yüksek standartlı üretimler sizlere taze olarak sunarız ve şubelerinize göndeririz. 
  • Dönerlerimizde kullandığımız özel fırınlarda özel tariflerle üretilen ve her gün taze olarak kullanılan ekmekleri sizlere de tedarik ederiz. 
  • Hem personel hem de usta konusunda her türlü desteği sağlarız. 
  • Cirolardan kar payı almayız.
  • Franchise bedeli alırız ama naklite bedeli almayız. 
  • Lokasyon belirlemede yardımcı oluruz. 

  Eğer şartlarımız ve size sunduğumuz imkanlardan memnun kaldıysanız Marka Döner ile iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için ve de kafanızda varsa eğer projeler için iletişim bilgileri kısmından Marka Döner ile iletişim kurabilirsiniz ve sizlere sunacağımız imkanlardan yararlanarak franchise alabilirsiniz. Kaliteli ve %100 dana eti olan dönerlerimizi tüm ülkeye böylelikle daha çok yayabiliriz.