FRANCHISE BAŞVURU FORMU

Franchise Başvuru Formu

     Döner sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Marka Döner, ülke sınırlarında çok fazla sayıda bayiye sahiptir ve bu bayiler uzman ekipler ile oluşturulmuştur. Günden güne daha çok büyüyerek ve ağımızı çok daha fazla genişleterek ve bunları amaçlayarak bayilikler vermeye devam ediyor ve süreci hızlandırıyoruz. Sahip olduğumuzdan daha fazla müşteriye ulaşmak ve hem kazanıp hem de kazandırmak amacına sahibiz. Kendi ürünlerinin tamamını kendi üreten firmamız, hizmet verecek olan bayilikleri de titizlikle seçmektedir. Bayilik almak isteyen girişimciler olabiliyor ve bu girişimcilere kolaylık sağlayarak bayiliğimiz olmalarını istiyoruz.

Bayilik Almak İçin Ne Yapmalısınız?

     Bayilik verebilmek için ilk baktığımız konu, bayilik açmak istediğiniz yer, lokasyondur. Seçilecek yerlerin işlek olmasına özen gösteriyoruz ki bu nedenle de işlek bir cadde ve AVM içi genellikle tercihimizdir. Bunun yanı sıra, yayaların sık geçtiği, arabaların çok sık olduğu ve de park sorunu yaşanmayan alanlar da tercihimizdir. Ayrıca seçilecek alanların lokasyonu yanı sıra, giderleri vs. de dikkat edilmesi gereken konulardandır. Bir diğer faktör de çevre bulunan rakiplerdir. İş yerlerinin kaldırıma sıfır olması demek kolaylıkla giriş ve çıkış yapılabilir demektir. Seçilen yerlerin mimari olarak özellikleri tarafınızca belirlenecek ve de yeni alanlar inşa edecekseniz, bütçeniz sağlam olmalıdır. Ürün tedarikleri ana şube tarafından sağlanacağı için, sürekli olarak iletişimde olunması gerekir. Eğer bu şartlar size uyuyorsa biz zaten sizinle çalışmak isteriz. 

Bayilik Anlaşmasından Sonrası

     İlk olarak seçtiğiniz yeri onaylamamız gerekmektedir. Yer onay aldığında da firmamız tarafından, firmamıza uygun olarak tasarımları ve düzenlemeleri yapıyoruz. Bayilik açmak isteyen kişinin ya da kişilerin firmamız tarafından verilen bütün oryantasyon eğitimlerini alması gerekmektedir. Bu eğitim ile bilinmesi gereken incelikler anlatılır ve gıda güvenliği hakkında bilgilendirmeler yapılır. Yıllardır bulunduğumuz bu alanda gıda güvenliğini hep koruduk ve bu nedenle de bayilik vereceğimiz firmaların da aynı özeni göstermesini bekliyoruz. Ayrıca piyasada saygınlık kazanmış olan markamız, bugüne kadar da hem profesyonel çalışma tarzı ile hem de kalitesi ve hijyenik oluşu ile anılmaktadır. Bu nedenle de bayilik verdiğimiz yerlerden de aynı özen ve ilgiyi bekliyoruz.