HAKKIMIZDA

Marka Döner Hakkımızda

Yaklaşık 20 yıldır   Tarım ve Hayvancılık sektöründe başarılı  çalışmaları ile adından çokça bahsettirmekte olan iş adamı  Duymaz Hayvancılık Ltd. Şti. ortağı  Ali Duymaz’ bey kurucumuzdur. 2000 senesinden bu yana Alaca ilçesinde bulunan firmamız, o gün bugündür titizliğinden ödün vermeden en iyi hizmetlerle bugünlere gelmiştir. “Kaliteli döner yemek herkesin hakkıdır” dedik ve bu yola öyle çıktık. 2018 yılında Marka Döner şubeleri faaliyete geçmiş ve böylelikle de perakende sektöründe yerini ayırtmıştır. Birçok bayilik vermiş ve hızla büyümüştür. Kuruluşumuzdan şimdiye kadar her zaman lezzet ve kaliteli anlayışımızla iş gerçekleştirdik ve bu sayede büyük adımlar atabildik. Sektörde var olduğumuz günden beri hep büyüdük, sizlerle birlikte çok daha fazla büyümek istiyoruz.

 Marka Döner olarak amacımız uygun fiyatlar ile kaliteli ürünler sunmaktır. Bu nedenle de çalışma sistemlerimizi kaliteli bir şekilde hazırlamaya özen gösteriyoruz. Bütün şubelerimizin etleri yüksek standartlar düzeyinde hazırlanmaktadır ve de el değmeden, gelişen teknolojiden faydalanarak, etler bütün sinirlerinden arındırılır. Şubelerimize her zaman günlük, taze olarak iletilir ve günlük ihtiyaca ve yoğunluk durumuna göre de ustalar tarafından yaprak dönerler şişe geçirilir. Bütün bu aşamalarda ön planda hep hijyen vardır. Hijyen kuralları önemsenerek ilerletilen tüm aşamalarda amacımız müşterilerimizin memnuniyetini el üstünde tutabilmektir. 

Marka Döner olarak:

  • Her zaman müşterilerimizin hem ihtiyaçlarını hem de beklentilerini karşılayabilmek adına kaliteyi ve hijyeni ön planda tutarız.
  • Yasalara uygun olarak çalışır ve toplumun sağlık düzeyini de koruyabilmek için ürünlerimizi hem kaliteli hem güvenli hem de sağlıklı olarak üretmeye özen gösteririz. 
  • Müşteri memnuniyetini kendimize baz almamız nedeniyle etkili ve etkin bir iletişim dili kullanırız. 
  • Ürünlerimizin uygun kalitelerde olabilmesi adına, çalışanlarımıza her zaman yeterlilik testleri yaparak en iyisini üretmeyi hedefleriz. 
  • Gelecek bütün şikayetler tarafımızca dikkate alınır ve iyileştirme politikalarımızı devreye sokarız. 
  • Çalışanlar ile müşteriler arasında her zaman iyi bir iletişim olmasını hedefleriz. 
  • Gelebilecek şikayetlerin değerlendirilebilmesi adına mali olarak yükümlülük getirdik.

Vizyonumuz

Marka Döner, sahip olduğu kalite ve kalitesine bağlı olarak başarısını her zaman ön planda tutarak, marka değerini arttırmayı ve tüm Türkiye’de sınırsız bayiye ulaştığında, uluslararası platformlarda başarı elde etmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Gıda sektöründe ve gıda sektörünün en canlı alanlarından olan öner konseptine, yerli ve de helal ürünleri uygulayarak, kaliteyi, sağlıklı olmayı ve hijyeni standartlarına uygun olarak üretmeyi; üretimlerinin tamamını her yaşa uygun olarak ve her yaştan insana sunabilmek, hizmet odaklı olarak yönetim sağlamayı hedefleyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.